Marki

 • Enar

  Enar

  Enar jest światowym liderem w dziedzinie wibracji betonu, posiadającym najszerszą gamę produktów na rynku, oferującym produkty najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Produkujemy innowacyjne produkty do wibrowania, napawania i zagęszczania betonu, oferując pomoc techniczną i obsługę klienta. Działamy, aby generować wartość i przyczyniać się do budowania lepszego świata. 

 • Fogo

  Fogo

  Firma Fogo jest obecnie największym producentem agregatów prądotwórczych w Polsce. Firma rozpoczęła działalność produkcyjną w 2003 r. w Wilkowicach na Wielkopolsce, przez kolejne lata sukcesywnie budując swoją pozycję na rynku. Zyskała uznanie potwierdzone wieloma prestiżowymi wyróżnieniami, m.in. nagrodą „Teraz Polska”, wręczaną przez Parę Prezydencką za produkty i usługi wyjątkowe pod względem jakości innowacyjności na polskim rynku.

 • Husqvarna

  Husqvarna

  Od 1689 roku firma Husqvarna oferuje profesjonalne produkty do prac w lasach, parkach i ogrodach. W 2018 roku firma Husqvarna kupiła Szwedzką firmę Atlas Copco co zwierzyło jej portfolio o produkty do betonu i zagęszczania, takie jak zagęszczarki płytowe, walce tandemowe i wibratory do betonu. Transakcja objęła również zakład produkcyjny w Ruse w Bułgarii i aktywa produkcyjne w Nashik w Indiach, a także działalność sprzedażową i usługową na całym świecie.

 • Master

  Master

  Firma Master jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji wytrzymałych i wydajnych przenośnych nagrzewnic powietrza, klimatyzerów, osuszaczy, oczyszczaczy powietrza i urządzeń wentylacyjnych. Od momentu powstania w latach 50. w USA, firma Master dostarczyła ponad sześć milionów urządzeń do użytku komercyjnego i prywatnego. Obecnie firma Master prowadzi działalność w Pastrengo koło Werony we Włoszech. Firma Master stała się częścią Dantherm Group w 2017 roku. 

 • Tyrolit

  Tyrolit

  Firma TYROLIT jest jednym z wiodących na światowych rynkach producentów narzędzi do szlifowania, cięcia, piłowania i wiercenia, a także systemów narzędzi i urządzeń dla przemysłu budowlanego. TYROLIT jest synonimem innowacyjności, najwyższej jakości produktów i doskonałych usług. Dlatego szerokie kompetencje rodzinnej firmy z Tyrolu są wykorzystywane w branżach na całym świecie.

 • Weber

  Weber

  Günther Weber, z zawodu murarz, zdecydował się w 1952 roku rozpocząć własny biznes od tego czasu minęło 71 lat a firma Weber w zakresie ręcznego sprzętu do zagęszczania gleby stała się liderem rynku w Europie.